Android Telefonlarda Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılır ?

Bitcoin son zamanlarda hem finans hem de teknolojiye ilgi duyanların sıkça duyduğu bir sanal para birimi. Bitcoin’in bu kadar ilgi görmesinin en temel sebebi çok kısa zamanda çok fazla kişiye çok ciddi paralar kazandırması.

Bitcoin hem yatırım yaparak hem de madencilik yaparak gelir kaynağı olabilir. Bitcoin üzerinden yatırım yapmadan minning yani madencilik yöntemi ile para kazanmak mümkün mü bunu konuşacaz. Android bitcoin kazandıran uygulamalar ile sizde minning işlemlerine basit bir adım atabilirsiniz.

Öncelikle gerçekten Bitcoin üzerinden para kazanmak istiyorsak ister alım-satım ister madencilik olsun her türlü belirli oranda yatırım yapmamız gerekiyor. Madencilik sistemi için yapacağımız yatırım bize risk almadan Bitcoin kazanmamızı sağlayacak(kendi içerisinde riskleri bulunmaktadır). Dilerseniz aşağıdaki başlık altından android bitcoin kazanma ile neler elde edebileceğini öğrenebilirsiniz.

Bir Android telefon ya da tablet üzerinden Bitcoin madenciliği yapılabilir mi ?

Bitcoin madenciliği için çok ciddi bir işlemci gücüne ihtiyaç vardır, bunun için özel sistem toplamamız gerekiyor. Herkes telefon üzerinden bu işlemin gerçekleştiğini söylüyor ancak bu durum ne kadar doğru ? Google Play üzerinde olsun farklı apk sitelerinde sunulan uygulamalar olsun Bitcoin Madenciliği üzerine geliştirilmiş. Bu uygulamalar ile günlük belirli tutarlarda kazanç elde etmek mümkün ancak telefonumuzu çok kısa zamanda yıpratacak ve kullanılamaz duruma getirecektir. O yüzden telefon üzerinden madencilik yapmanızı asla önermiyoruz.

Peki farklı bir yöntem yok mudur derseniz, tabikide var. Buda bulut madenciliğidir, telefonunuz üzerinden bulut madenciliği yapabilirsiniz bu şekilde cihazınız hiçbir şekilde zarar görmez. Ancak belirli tutarda yatırım yapmanız gerekiyor. Biraz bahsedecek olursak bu hizmeti veren site üzerinden sistem kiralıyorsonuz, ödeme sonrası sistem madencilik yapmaya başlıyor ve günlük olarak ödemeler hesabınıza yansıyor.

Play Store üzerinden Bitcoin Android uygulamaları araması yaparak bir çok bitcoin kazanma programlarına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here