Android Telefonlarda Video Düzenlemesi Nasıl Yapılır ?

Bilgisayar kullanmadan telefonunuz ile bir videoyu profesyonel bir şekilde düzenleyebilir ister sosyal medya hesaplarınızda başlayabilir istersenizde Youtube kanalınıza yükleyebilirsiniz. Android için En iyi video düzenleme uygulamalarını kullanarak videolarınızı dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Android video montaj programı arasında ücretli ve ücretsiz olanlar arasında seçim yapabilirsiniz. Ücretli olanlarda ekstra özellikler bulunabiliyor.

Google Play üzerinde yüzlerce video düzenleme uygulaması mevcut ancak sizin için en uygun olanı bulmak size oldukça fazla zaman kaybına neden olacaktır. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için aralarından en iyi olanları seçtik ve listeledik.
Listemizdeki tüm uygulamar uyumlu tüm Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebilir ancak ek özellikler için ekstra ücret ödemeniz istenebilir. Android video düzenleme programı indir listesini aşağıda sizler için sıraladık.

Android video programları

Android’de Video Edit Yapılabilecek Videolar

1. FilmoraGo

Mükemmel sonuçlar veren en iyi video düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. En iyi masaüstü video düzenleme programları gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Hazır şablonları ile videolarınızı saniyeler içerisinde oldukça dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Birden fazla videoyu birleştirebilir, geçiş aralarına efektler koyabilirsiniz.

2. Adobe Premiere Klip

İsminde de anlaşıldığı gibi bu işin uzmanı Adobe tarafından geliştirilmiştir. Masaüstü programları kadar gelişmiş özellikler sunmasada belirli işlemleri hızlıca yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Adobe kimliğinizin olması gerekiyor eğer masaüstü yazılımlarını kullanıyorsanız zaten Adobe üyeliğiniz mevcuttur yoksa bile hızlı şekilde kaydolabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ekranı ilk başta karışık gelebilir ancak profesyonel bir uygulama olduğu için böyle olması doğal biraz inceledikten sonra uygulama ile neler yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

3. VivaVideo

Videolarınıza standartın dışında daha yenilikçi efektler eklemek istiyorsanız VivaVideo sizin için uygun olabilir, sosyal medyadaki popüler emojiler uygulama içerisinde mevcuttur onları video içerisinde kullanabilirsiniz.

4. KineMaster

Kullanımı oldukça basittir, diğer uygulamar kadar gelişmiş özellikler sunmasada videolarınıza fotoğraf ve ses dosyası ekleyebilir ya da video birleştirme işlemi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here