Facebook Video Sildirme / Facebook Video Kaldırma İsteği Nasıl Yapılır?

Sosyal medya artık öyle bir hale geldi ki, küçücük çocukların bile bir sosyal medya hesabı var. Hal böyle olunca sosyal medya hakkında birçok soru ve sorunlar meydana gelebilmekte. En çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook, özellikle haber akışında yer alan çeşitlilik ile dikkat çekiyor.

Facebook üzerinde birçok kullanıcı fotoğraf, video ve link paylaşabilmekte. Tabi en çok etkileşimde bulunan içeriklerden birisi olan video, oldukça hızlı bir şekilde yayılabilmekte. Sizde size ait olan bir video veya paylaşılmasını istemediğinizin bir videonun yayılmasını istemezsiniz.

Facebook’ta video nasıl kaldırtılır ?

facebook video silme

Öncelikle buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşınız. Bu açılan sayfada “kimin gizlilik hakları ihlal ediliyor” şeklinde bir soru size yöneltilecek. Burada karşınızda “Benim haklarım, Çocuğumun hakları ve Başka bir yetişkinin hakları” gibi seçenekler yer alacak. Bunlardan birini seçtikten sonra video url si ve sizden istenen diğer bilgileri doldurmayı unutmayın.

Bu formu doldurup gönderdikten sonra facebook üzerinden geri bildirim gelmesini bekleyin. Facebooktan video sildirme işlemi bu kadardır, aklınıza takılan bir nokta var ise yorum atmaktan çekinmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here