Instagram Hesabıma Ne Zaman Giriş Yapılmış, Nasıl Öğrenebilirim ?

Instagram’ın günden güne gelişmesi, kullanıcıların hesaplarını geliştirmesi ile birlikte hesap güvenliği daha önemli bir hale geldi. Instagram hesabının güvenliğini sağlamak için şifrenizi belli periyodik zamanlarda değiştirmeli ve tanımlı olan telefon, mail hesaplarınızı güvende tutmanız gerekmekte. Tüm bunlara rağmen bazen Instagram hesapları çalınabiliyor.

Instagram hesabının çalınması ve başka birinin şifrenizi bilerek hesabınıza girmesi sizin için bir problem olabilir. Bu yüzden Instagram hesabıma ne zaman nereden giriş yapılmış sorusuna cevap bulmanız sizin için önemli olabilir.

Öncelikle Instagram uygulamasına giriş yapın.
Ardından sağ alt köşede yer alan profil seçeneğine dokunarak sağ üstteki (⋮) işaretine dokunarak ayarlar kısmına geçiş yapın.
Açılan Ayarlar menüsünden Hesap Verileri seçeneğine dokununuz.

Hesap verileri kısmına giriş yaptığınızda Instagram sizden tekrardan hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Bilgilerinizi girdikten sonra “Hesap bilgileri > Hesap gizliliği (Tümünü Gör ) seçeneklerini takip ederek ilerleyin.

Burada Instagram hesabınıza giriş çıkış saatleri yer alacaktır. Şüpheli bir hareket var ise hesap güvenliğinizi almaya çalışın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here