Instagram hikaye indirme, Instagram hikayeleri nasıl indirilir ?

Instagram uygulaması üzerinde en çok vakit geçirdiğimiz bölümlerinden birisi hikaye bölümüdür. Bu hikaye bölümünde bazen zamanın nasıl geçtiğini anlamayız ve mobil internet paketimizi bile bitirebiliriz. ınstagram hikayelerinde vakit geçirirken çok beğendiğimiz hikayeler olabilir ve bunları o an indirmek isteyebiliriz. Durum böyle olunca da Instagram hikaye indirme konusu oldukça merak ediliyor.

Instagram hikayeleri genelde kısa süreli olur ve anlatılması gereken konuyu kısa sürede kitleye iletmeyi amaçlar. Hal böyle olunca kısa süreli videolar, canı hemen sıkılan kişiler için oldukça iyi bir süre. Bu kısa süreli Instagram hikayelerini o an Instagram üzerinde bir yere anlık kayıt edemediğimiz için o Instagram hikayesini indirmemiz gerekebiliyor. Bizde bunu düşünerek, sizlere bu sayfamızda Instagram hikayesi nasıl indirilir konusundan bahsedeceğiz.

instagram hikayesi indirme android
instagram hikayeleri nasıl indirilir

Instagram hikayeleri telefona nasıl indirilir ?

Instagram hikaye indirme programları kullanarak iPhone ve Android telefonlarınıza bu hikayeleri kaydedebileceksiniz. Bunun için App Store’da ve Play Store’da yayınlanmış programlar bulunmakta.

Ins Story Repost for Instagram iOS

iOS Cihazınız için kullanabileceğiniz bu uygulamada hikayeleri hemen indirebilir ve iPhone cihazlarınızda bu hikayeleri tekrar izleme fırsatına erişebilirsiniz.

Story Saver for Instagram Android

Android cihazlarınız için buradan indirebileceğiniz bu uygulamayı ilk açtığınızda k.adı şifre kullanarak giriş yapmanız gerekmekte. Giriş yaptıktan sonra arama bölümünden istediğiniz kişinin hikayesine ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Bu sayfamızda sizlere instagram hikaye indirme konusundan bahsettik. Sizde yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here