Instagram Kaydol – Instagram Aç

Instagram kaydol işlemini yaparak fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram uygulamasına hesap açma işlemini yapabilir ve kendi çektiğiniz fotoğrafları da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Instagram aç işlemini Akıllı telefonlarınızdan kolayca yaparak anında hesabınızı aktif edebilirsiniz. Instagram kaydol işlemini yapmadan önce kendinize ait bir eposta belirlemelisiniz ki bu eposta ile hesabınızı ayarlamanız gerekmekte.

Instagram uygulamasını hem Akıllı telefonlarınızdan hemde Bilgisayar üzerinden ziyaret etmeniz mümkün. Mobil uygulamasında fotoğraf, video paylaşabildiğiniz gibi mesaj atıp mesajda alabiliyorsunuz. Ancak Instagram uygulamasının masaüstü sürümünde sadece ana sayfayı görüntüleyebilir ve bildirimlerinizi görebilirsiniz. Instagram mobil uygulamasına Instagram kaydol işlemi yaptığınızda Instagram Boomerang gibi uygulamalara erişim sağlayabilir ve değişik tarzda ki videoları hesabınız için hazırlayabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Instagram kısa bir süre önce tasarımını ve logosunu değiştirdi. İlk başlarda göz aşinalığı olmadığı için bu logo ve tasarım değişikliğine alışamayan kullanıcılar zaman geçtikçe bu logoya ısınmaya başladılar ve Instagram aç işlemi yapmaya devam ettiler. Tabi diğer forum, site gibi yerlere üye olabildiğimiz gibi Instagram kaydol işlemini de Instagram uygulaması için yapabiliyoruz.

Instagram kaydol Instagram’a nasıl kayıt olunur ?

Öncelikle bir eposta adresine ihtiyacınız var. İsterseniz hotmail üzerinden istersenizde Gmail üzerinden kendinize bir eposta hesabı açabilirsiniz eğer eposta adresiniz yok ise. Telefondan Instagrama kayıt olma işlemi yapabileceğiniz gibi bilgisayardan da bu işlemi yerine getirebilirsiniz. İlk olarak Play Store üzerinden Instagram uygulamasını telefonunuza yükleyin ve açın ardından sizi bir Instagram kaydol ekranı karşılayacaktır.

Instagram’ı ilk açtığınızda ister eposta isterseniz de telefon numaranız ile Instagram aç işlemini yapabilirsiniz. Eposta adresinizi, kullanıcı adınızı, şifrenizi belirledikten sonra hesabınızı açabilir ve eposta adresinize gelen onay linkine tıkladıktan sonra hesabınızı aktif edebilirsiniz.

Instagram kaydol Instagram kaydol Instagram kaydol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here