Instagram Şifremi Unuttum, Instagram Şifre Değiştirme

instagram şifremi unuttum diyen teknoli ziyaretçilerimiz için instagram şifre değiştirme işlemini anlatacağız. Bildiğiniz üzere Instagram üzerinden birçok kullanıcı o an ki ruhunu anlatan veya gezip gördüğü yerleri kendisiyle beraber fotoğraf olarak yüklemekte. Bu yükleme işlemlerini yaptıkça arkadaşları beğenmekte ve yeni kişileri takip etmekte. Karşılıklı takip ile birbirinizin yüklediği fotoğraflarınızı görebildiğiniz gibi yeni gelen özellik ile Instagram hikayelerinizi de görebilirsiniz.

instagram şifremi unuttum bu platformu kullanmak isteyenlerin başlı başlına bir sorunudur. Çünkü Instagram uygulamasına ilk üye olduğumuz zaman kullanmanın heyecanı ile direk aklımıza gelen ilk basit şifreyi ve mail adresimizi yazar geçeriz ve bir daha oturum açma işlemi yapmayız. Üye olduktan sonra Instagram uygulamasında otomatik oturum açıldığı için bir daha k.adı ve şifre girmeyiz ve böyle olunca da zaman ilerledikçe instagram şifre unutma olayları yaşanabiliyor. Bir hata sonucu uygulamanın verilerini temizlediğiniz veya önbelleğini sildiğiniz de bu uygulama tekrar oturum açmanızı isteyecek ve burada kafanızda instagram şifremi unuttum sorusu yankılanacak.

Tabi oturumunuz hep açık kaldığı için Instagram k.adı ve şifremizi pek aklımızda tutmayız. Aklımızda tutmadığımız için daha sonra çıkış yapıldığı taktirde k.adı ve şifre kısmında bizi derin bir düşünce kaplar. ” Neydi lan şifrem, ne yaptım ben şifremi ” şeklinde kendimize içten sorular sorarız. Ama bu soruyu eğer kayıt olduğunuz mail adresinizin k.adı ve şifresini biliyorsanız etkisiz kalacaktır.

instagram şifremi unuttum, ne yapmalıyım ?

instagram şifremi unuttum sorununun çözüm yolu oldukça basittir. Eğer kayıt olduğunuz eposta adresinizi hatırlıyorsanız bu işlemi rahatça yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Instagram şifre yenileme kısmına ulaşın. Burada yer alan E-posta veya Kullanıcı Adı adı kısmından hangisini hatırlıyorsanız onu girin ve altta ki capchta’yı da doldurun. Ardından “Şifreyi yenile” seçeneğine tıklayın. Ardından E-postanıza şifrenizi yenilemeniz için şifre yenileme linki gönderilecektir.

instagram şifremi unuttum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here