Instagram Videosuna Müzik Nasıl Eklenir ?

Instagram videolarına müzik ekleme sayfamızda, sizin çekmiş olduğunuz veya beğendiğiniz bir videoya nasıl müzik eklemesi yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Instagram uygulaması gittikçe popüleritesini arttıran ve günlük kullanım oranlarını arttıran bir sosyal medya platformu. Fotoğraflar kadar günlük paylaşılan video sayısı da az değil.

Özellikle Instagram keşfet kısmında yer alan içerikler, günlük olarak kalitesini arttırmakta ve kullanıcılar bu içerikler arasında keyifli dakikalar geçirmekte. Bu keşfet videolarının arasında yer alan videoların bazılarında müzik olabiliyor. Futbol maçında atılan gol, yapılan ilginç videolar ve buna benzer videolara o videoya uygun bir şekilde müzik eklemesi yapan Instagram kullanıcıları olabiliyor. Sizde çekmiş olduğunuz bir videoya veya beğendiğiniz bir videoya şarkı eklemesi yaparak, videonuzu daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

instagram videosuna müzik ekleme

Instagram Videolarına Müzik Nasıl Eklenir?

Şimdi gelin Instagram videosuna nasıl müzik ekleyebileceğinizi konuşalım.

İlk olarak bu işlem için kullanabileceğiniz uygulamalar bulunmakta. Bu uygulamaları dileğinize göre seçebilir ve kullanabilirsiniz.

  1. Flipagram

Bu uygulama ile videolarınıza güncel ve popüler müziklerden ekleme yapabilirsiniz. Uygulamaya kayıt olup kendi profil sayfanızı oluşturduktan sonra videolarınız editlemeye başlayabilirsiniz.  Videolarınıza efektler vererek bu videolarınıza müzik eklemesi yapabildiğiniz gibi bunları profilinizde paylaşarak diğer insanlarında görmesini sağlayabilirsiniz.

 2. VivaVideo

Bir diğer kullanabileceğiniz program ise VivaVideo adlı video edit programıdır. Bu programda videonuza müzik eklemenin yanı sıra farklı yazı efektleri, videolarınıza geçiş efekti, video kırpma ve birleştirme, bulanıklaştırma efekti ve videoyu yavaşlatma – hızlandırma gibi ekstra ayarları da kolayca videolarınıza uygulayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here