Musical.ly Kaydol, musical.ly Hesap Açma

Musical.ly kaydol işlemini yaparak sizde bu fenomen uygulamada hesabınızı oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle Instagram uygulamasında müziklerle ve ön kamera ile çekilmiş videoları görmüşsünüzdür. Bazen bir dublaj bazende bir müziğe göre canlandırma yapan kullanıcılar, bu videoları musically uygulamasında gerçekleştirmekte.

Musically uygulamasını açtığınızda sizi uygulamanın kayıt ekranı karşılıyor. Bu ekranda kayıt olup üyeliğinizi oluşturduktan sonra musically kaydol kısmını başarı ile atlatmış oluyorsunuz. Ardından uygulama içerisinde yer alan müzikler ile telefonunuzun ön kamerasını kullanarak kendiniz videolar çekebilir ve bu videoları youtube, Instagram gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Şimdi isterseniz gelin musically hesap açma işlemine bir göz atalım.

Musically Nasıl kayıt olunur ?

İlk olarak buraya tıklayarak uygulamayı Android cihazınıza yükleyiniz. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra size o an popüler yayınların olduğu ekran sunulacaktır. Bu ekrandan sağ altta kısımda yer alan profil butonuna dokunmanız gerekmekte.

musically hesap açma
musically kaydol

Bu butona dokunduktan sonra profil oluşturma ekranı gelecek. Burada ne ile kayıt olmak istediğiniz sorulmakta ve burada Google hesabınızı seçebilirsiniz. Google hesabınız ile kayıt olmaya başladıktan sonra size sadece doğum tarihiniz sorulacak.

musically üye ol
musically kayıt ol

Musically kaydol işlemini yaptırdıktan sonra profiliniz açılacak ve profilinizi hemen düzenleme işlemine başlayabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here