Play Store indir – Play Store Yükle

Play Store indir

Play Store indir sayfasında telefonunuzda daha önceden sildiğiniz veya hiç olmayan Play Store için kaynak dosyası indirebilirsiniz. Play Store yükle ile telefonunuza Play Store yükleyebilir ve binlerce oyun ve uygulamaya erişebilirsiniz. Play Store yükle işlemini yapmadan önce Play Store’un telefonunuzda olup olmadığına karar verin eğer var ise Play Store’un son sürümünü yükleyebilirsiniz.

Play Store uygulaması, Android için sunulan Oyun ve Uygulamalara ulaşılabilmesi için Android cihazlara yüklenmiş bir market uygulamasıdır. Play Store yeni alınan Akıllı telefonlarda yüklü olarak gelmekte ve kullanıcılar yeni cihazlarında bu uygulamaya erişebilmekte. Ancak yanlışlıkla silme veya formattan sonra gelmemesi gibi sorunlar ile baş başa kaldığınızda Play Store indir işlemi yapmanız gerekebilir. Play Store yükle 

Google Play indir 2016-2017 ile telefonunuzdan tek tıkla birçok kategoriden yeni ve popüler uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz. Aksiyon, Macera, Spor gibi birçok oyun kategorisinden eğitim, araçlar gibi birçok uygulama kategorisine erişebileceğiniz Play Store ile yeni uygulamaları da kaçırmamış olacaksınız. Tabi ücretsiz uygulamalar Play Store üzerinde yoğunlukta ancak ücretli uygulama ve oyunlarda yer almakta. Ücretli oyun veya uygulamaları hattınızda ki TL bakiyelerini kullanarak veya Kredi kartınızı kullanarak sahip olabilirsiniz.

Sade bir tasarım ve hızlı bir arayüz ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Play Store’da uygulamaları yüklemeden de tahmin yürütebilme imkanınız var. Play Store’da uygulamaların alt kısmında yer alan yorum kısmından diğer kullanıcıların o uygulama hakkında ki olumlu veya olumsuz yorumlarını görebilir ve o uygulamaya verdikleri puanlara erişebilirsiniz. Bu sayede o uygulama hakkında yüklemeden fikir sahibi olmuş olursunuz. Ayrıca Play Store’da yer alan Kitaplar ve Filmler kısmından kiralama işlemi yapabilir ve boş zamanlarınızı oyun dışında da değerlendirebilirsiniz.

Play Store’a Gmail hesabınızı tanımladıktan sonra indirdiğiniz tüm oyun ve uygulamalar Uygulamalarım kısmından barındırılmakta. Yüklediğiniz uygulamaları zamanla sildiğiniz de Play Store indir işlemi gibi tekrar uygulama indirmenize gerek yok bu kısımdan tüm indirdiğiniz uygulamalara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Play Store yükle işlemini yapmak için aşağıda ki ana başlığı okuyabilirsiniz.

Play Store indir

Buraya tıklayarak Play Store yükle işlemini yapabilirsiniz. Dilerseniz eski sürümlere erişebilir dilerseniz de en son sürümü yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here