PTT Messenger indir ( PTT Messenger Android iPhone yükle )

Tamamen yerli imkanlar ile geliştirilen Ptt Messenger, Türkiye’nin haberleşme ağı olmak için çaba sarfedecek. İlk olarak Binali Yıldırım tarafından test edilen yerli Mesajlaşma uygulaması Ptt messenger kısa süre sonra tüm Akıllı telefon kullanıcıları tarafından kullanabilecek.

PTT Messenger indir sayfasını kullanarak Android, iOS ve masaüstü bilgisayarınıza bu mesajlaşma uygulamasını yükleyebilirsiniz. Henüz Play Store üzerinde yer almayan bu mesajlaşma uygulamasını PTT Messenger indir sayfasından Android (.apk) dosyası olarak yükleyebilirsiniz.

ptt messenger indir

Ptt messenger nedir ?

PTT Messenger uygulaması, milli ve güvenli teması ile anlık mesajlaşma özelliğini kullanıcılarına sunacak. Sesli ve görüntülülü olarak kullanıcılar arası iletişim sağlayacak olan PttMessenger ileri güvenlik teknoloji özelliği sayesinde güvenli bir alan olacak. PTT Messenger indir bağlantısını kullanarak bu uygulamayı telefonunuza yükleyebileceksiniz.

PTT Messenger indir

messenger.ptt.gov.tr adresini kullanarak ptt messenger uygulamasını Android ve iPhone telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. PTT Messenger indir hakkında soru ve önerileriniz var ise yorum kısmından yorum yazmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here