Test Your Bond Kayıt Ol – Hesap aç ( Instagram ilişkilerini test et )

Henüz Sarahah etkisi geçmeden yeni bir etkinlik daha bizlerle beraber oldu. Test your bond ismi ile karşımıza çıkan bu uygulama da asıl amaç ilişkilerin test etmek. Test your bond hesap açma işlemini yaptıktan sonra arkadaşlarınız ile paylaşarak arkadaşlarınızın sizin hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Testyourbond’a üye olduktan sonra uygulama tarafından size 15 tane anket şeklinde soru sorulacak. Şıkları seçerek 15 soruya kendinize göre cevap vermeniz gerekiyor. Bu 15 test sorusunu siz yanıtladıktan sonra sıra arkadaşlarınıza gelecek. Sizin kendinize göre seçmiş olduğunuz şıklara en yakın cevap veren arkadaşlarınız, sıralamada en üst sırada yer alacak.

Test Your Bond’ nasıl kayıt olunur ?

  • İlk olarak testyourbond.com adresine giriş yapınız. Giriş yapmanızın ardından Dil seç kısmından Türkçe dilimizi seçerek “Start” butonuna dokunun.

Test Your Bond üye ol

  • Dil seçimini yaptıktan sonra uygulamada görünecek “tam adınızı” girin ve eposta adresinizi de yazarak “Start” butonuna dokunun.

Test Your Bond hesap aç

  • KAYIT OL aşaması sona erdikten sonra aşağıdaki soru gibi size 15 adet soru yöneltilecek. Bunları kendinize göre seçin. ( Bu vermiş olduğunuz cevaplara en doğru cevap veren arkadaşlarınız, sıralamada en üstte olacaktır. )

Test Your Bond kaydol

  • Test aşamasını da geçtikten sonra “bu bağlantıyı arkadaşlarınla paylaş” kısmındaki adresi kopyalayarak Instagram biyografinize ekleyebilirsiniz.

Test Your Bond Kayıt Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here