Turkcell Bedava internet Paketleri

Türkiye’de hizmet veren operatörler arasında yer alan Turkcell, kampanyaları ile kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Turkcell bedava internet kampanyaları ile sizde paket alacak paranız olmadığı zaman bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell ücretsiz internet kampanyaları ile telefonunuza ücretsiz internet paketleri tanımlayarak ücretsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Bedava 4gb, 3gb, 2gb, 1gb, 5gb, 6gb, 7gb,8gb internet paketleri ve sms, konuşma dakikaları 2017 yılında da oldukça fazla olacak gibi. Çünkü insanlar artık bu tarz kampanyalar sunan operatörleri takip etmekte ve bazende kampanyalara göre operatör değişikliği bile yapabiliyorlar.

turkcell bedava internet

Turkcell Bedava internet paketleri

Turkcell Yaani uygulaması indir kazan

Play Store aracılığı ile yerli arama motorunu Turkcell hattınız ile indirirseniz 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Android telefonlarınız için Buradan indirebilirsiniz. iOS cihazlarınız içinde buradan indirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB İnternet!

Turkcell bireysel faturalı hattı sahibi iseniz ve bu hattınız için otomatik ödeme talimatı verirseniz, aylık 2 gb cepten bedava internet pakati kazanabilirsiniz.

BiP Arkadaşını Getirene 1 GB Hediye İnternet Paketi

Bip uygulamasını cihazınıza indirip arkadaşlarınızı davet ettiğiz de hediye paketlerin sahibi oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey ise uygulama aracılığı ile uygulamaya 5 arkadaşınızı davet etmek.  31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya ile arkadaşlarınız üzerinden bedava paket kazanın : )

Her Gol 100 MB internet Paketi

GollerCepte uygulaması ile her gol atıldığında hem sevinin hemde hediye internet paketinin sahibi olun. Goller cepte uygulamasını kullanarak ya da “GOL” yazıp 9100’a göndererek 3 TL karşılığında seçmiş olduğunuz maçta atılan gol kadar haftalık 100 MB kazanma şansını yakalayabilirsiniz.  Kampanya son tarihi: 31 Ağustos 2019


Hızlı Giriş 500 MB

Bilgisayar tarayıcınızdan veyahut telefon taraycınızdan Turkcell’in web sitesine giriş yapın ve hızlı giriş yöntemini kullanın. Bu yöntemi kullanarak giriş yapan kullanıcılar bir defaya mahsus olmak üzere 500 MB kazanırlar.

Turkcell EK 1GB Ücresiz İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell hattı kullanıyorsanız ve bu kesin çalışan paketi kullanabilirsiniz. 2016’nın son aylarında çıkan bu kampanyayı kullanarak 1 GB internete sahip olabilirsiniz. ETK İZİN yazarak 2200’a kısa mesaj gönderin ve Turkcell’den EK 1GB bedava internet kazanın.

GNÇ Uygulaması ile 1GB Bedava İnternet sizin olabilir..

30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya ile sizde Turkcell’in mobil uygulamasını indirerek 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Google Play Store ve App Store adresinden GNÇ uygulamasını indirerek 1 haftalık 1GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

Bip Messenger’a 5 Arkadaşını davet et ve paket kazan

Arkadaşlarına Bip Messenger uygulaması aracılığı ile SMS gönder ve onların BİP messenger uygulamasını kullanmalarını sağla. Eğer 5 arkadaşın Bip Messenger kullanmaya başlarsa 1 aylık 1GB bedava internet kazanabilirsin.

– Gollercepte uygulamalarından herhangi birini (Gollercepte 1903-Gollercepte 1905-Gollercepte 1907-Gollercepte 1967) Google Play Store’dan ilk defa indiren müşterilere günlük 500MB hediyesi verilecektir. Buna ek olarak uygulama aracılığı ile arkadaşlarını davet edip indirten kullanıcılara ek 500mb günlük internet verilecektir.

Turkcell operatörü, abonelerine özel olarak 3 ayda bir ücretsiz internet sunmaktadır. Sizde bu ücretsiz internet paketinden faydalanmak istiyorsanız 3AY1GB yazıp 2222’ye kısa mesaj atabilir ve 3 ayda bir hediye internet alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here