Turkcell Ramazan Ayı Bedava internet Paketleri ( 2018 / Kampanya )

Bu senede Turkcell Ramazan bayramı bedava internet paketleri ile beleş internetin keyfini süreceğiz. Mobil kullanıcılar özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte evde geçirdikleri süreyi artırmaya başladılar. Özellikle Ramazan Ayında oruç tuttuğumuz için aktiviteler yapamıyoruz ve zamanımızı oturarak telefon başında geçiriyoruz.

Turkcell bedava sahur paketlerini 2018 yılında kullanarak cihazınıza beleş paketler tanımlayabilirsiniz. Turkcell ramazan bayramı kampanyası 3 paket şeklinde sunulmuş ve yenileri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

turkcell ramazan bayramı bedava internet paketleri 2018
turkcell sahur paketleri

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava internet paketleri Kampanyası 2018

Turkcell operatörünü kullanan kullanıcılar bu mübarek ayda kullanmış oldukları internet paketini, bu aya özel 2’ye katlama şansına sahip. Bip uygulamasına giriş yapıp keşfet kısmından “Ramazan” yazıp adımları takip eden kullanıcılar 1 ay boyunca internet paketlerini 2 katı olarak kullanabilecek.. ( 14 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli. )
Ayrıntılar

BiP Ramazan 2 GB Bedava İnternet

2 GB’lık pakette ise Bip uygulaması sizin imdadınıza yetişecek. BiP uygulaması üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atın ve bir ay boyunca 02.00 ile 06.00 saatleri arasında geçerli Turkcell Ramazan ayı hediye internet paketinizi kapın.

Ramazan Haftasonu 1 GB Bedava İnternet

BiP’ten 10 farklı aboneye mesaj atın ve Ramazan ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar  geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here