WhatsApp Görüntülü Grup Sohbeti Özelliği

Mobil uygulamalar gün geçtikçe yeniliklerini arttırmakta ve bu durum adeta bir yarış haline dönüştü. Uygulamalar sıradan olmaktan çok yenilikçi olmayı tercih etmeye başladı ve bunların başında da WhatsApp gelmekte.

WhatsApp uygulaması bünyesinde kişilerin birebir sesli ve görüntülü konuşmasına olanak sağlayacak özelliği bulundurmakta. Buna ek olarak son gelecek olan güncellemeyle birlikte artık WhatsApp gruplarında da çoklu görüntülü konuşma özelliği olacak.

İlk olarak Android kullanıcıları tarafından test edilecek olan bu WhatsApp görüntülü grup sohbeti özelliği, ardından iOS kullanıcıları için de sunulacak. WhatsApp görüntülü grup konuşması WhatsApp’ın 2.17.437 sürümünde geleceğe benziyor. WhatsApp grup sohbetinde en fazla 4 kişi katılım sağlayabilecek. ( Konuşmayı başlatan kişide dahil )

Bu özellik resmi olarak sunulduktan sonra sizlere “WhatsApp grubunda görüntülü konuşma nasıl açılır, WhatsApp’da grupta görüntülü konuşma sınırı kaç, Whatsapp’ta Görüntülü Grup Konuşma Özelliği Nereden Açılıyor” gibi içeriklerimizi de oluşturacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here