YouTube Reklam Engelleme / Youtube Reklamları Nasıl Engellenir ?

Gün içerisinde bilgisayar ve telefonda vakit geçiren kullanıcılar, bu geçirdiği süre içerisinde Youtube gibi uygulamalara daha da takılı kalmakta. Bilgisayar ve telefonlarımızda müzik dinlemek veya herhangi bir video izlemek istediğimizde Youtube uygulamasına başvururuz.

Her ne kadar Youtube uygulamasını sürekli kullansak da bazen can sıkıcı noktaları olabiliyor. Bu noktalardan birisi de uygulamada sürekli çıkan reklamlar diyebiliriz. Özellikle videoların başında çıkan atlamalı reklamlar, daha video açılmadan insanı soğutmaya yetiyor.

YouTube Reklam Engelleme
YouTube Reklamları nasıl engellenir

YouTube Reklamları Bilgisayarda nasıl engellenir ?

Bilgisayarınızda Youtube reklamları görmek istemiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcıya Adblock eklentisi kurmanız yeterli olacaktır. Buraya tıklayarak ilgili uygulamayı tarayıcınıza kurarak Youtube reklam engelleme işlemine hemen başlamış olursunuz.

Android telefonlarda Youtube reklamı nasıl engellenir ?

Android telefonlarınızda youtube reklamı görmek istemiyorsanız Opera tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tarayıcı otomatik olarak Youtube reklamlarını engelliyor ve size reklamsız Youtube deneyimi sunuyor.

Buradaki Youtube reklam engelleme ipuçları ile sizde reklamsız Youtube deneyimi yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here